SAÜ, IEEE Topluluğunun Köy Okulu Yardım Malzemeleri Yola Çıktı

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) Öğrenci Topluluğunun “Bir Kalem Bir Gelecek” proje kapsamında toplanan 15 koli okul malzemeleri Şanlıurfa köy okuluna ulaşmak üzere yola çıktı.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) Öğrenci Topluluğunun, “Bir Kalem Bir Gelecek” projesi kapsamında topladığı, ilkokul seviyesi okuma kitapları, kırtasiye malzemelerinin bulunduğu koliler, Şanlıurfa’nın Kurucahöyük köyü Kurucahöyük İlkokulu öğrencileri için yola çıktı.

15 KOLİ OKUL MALZEMESİ KURUCAHÖYÜK İLKOKULU İÇİN YOLA ÇIKTI

Elektrik Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) Topluluk Öğrenci Başkanı Şahnur Şerefoğlu, Bir Kalem Bir Gelecek” projesi kapsamında başlattıkları kampanyada toplanan 15 koli okul malzemelerinin Şanlıurfa’nın Kurucahöyük köyü Kurucahöyük İlkokulu öğrencileri ulaştırılması üzerine yola çıktığını belirtti.

HEDEFLERİ, KAMPANYAYA BÜYÜTEREK KÜTÜPHANEYE DÖNÜŞTÜRMEK

Şerefoğlu,  ayrıca İlkokul öğrencilerinin ihtiyaçlarına katkıda bulunmak ve okumaya olan sevgilerini desteklemek amacı ile topluluk olarak böyle bir kampanya başlattıklarını, Sakarya Üniversitesinin hemen hemen her bölümünden çok iyi geri dönüşler ve katkılar aldıklarını belirtti. Hedeflerinin bu kampanyayı büyüterek bir kütüphane projesine dönüştürmek olduğunu da bilgi paylaşımında açıkladı. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420