Mengenli Sönmez’e Akülü Arabası Teslim Edildi

Akülü arabaya ihtiyacı olan Fatma Sönmez’e, Kızılay Mengen Şubesi Başkanı Salih Celepci arabasını teslim etti.

Bolu – Mengen Rüknettin Köyü’nde yaşayan, felç geçirdiği için akülü arabaya ihtiyacı olan Fatma Sönmez’e, Kızılay Mengen Şubesi Başkanı Salih Celepci Mengenli hayırseverlerinde desteğiyle temin edilen akülü arabasını teslim etti.

Çok güzel bir duygu olduğunu, şaşkın ve çok mutlu olduğunu, artık gidebilmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Fatma Sönmez; “ Kızılay herkese yardım ediyor. Ben çok memnunum. Evimize kadar geliyorlar, herkesin halini hatırını soruyorlar.  Salih hocam da devamlı gelip halimizi sorar. Eksiğimizi, her şeyimizi temin eder. Kendi cebinden de olsa temin ediyor. Aç ve açıkta bırakmıyorlar bizi.”dedi.

Kızılay Mengen Şubesi Başkanı Salih Celepci yaptığı açıklamasında; “Akülü araba ihtiyacı olan Mengen Rüknettin Köyü’nde ikamet eden daha önceden felç geçiren Fatma Sönmez’e Mengenli hayırseverlerinde desteğiyle akülü araba temin ettik. Böylece bir ihtiyacı olan ablamızın daha ihtiyacını karşılamanın vermiş olduğu mutluluğu yaşamaktayız. Araç alımına katkıda bulunan Azime Arıkan Hanım ve esnafımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

Fatma Sönmez’e deneme sürüşlerini de yaptıran Celepci; “ Fatma Sönmez Hanım artık rahat bir şekilde dışarıda gezebileceğini, evden çıkıp dolaşabileceğini, komşularını ziyaret edebileceğini, vefat eden evladının mezarına gidebileceği için çok mutlu olduğunu söyledi.” diye ifade etti. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420