Bolu Milletvekili Türker Ateş, “Bolu Dağı’nın adının değiştirilmesi söz konusu bile olamaz”

Bolu Dağı gündeminde, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş,  sosyal medya üzerinden Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye tepkili mesajla cevap verdi.  

CHP Bolu Milletvekili / TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi Türker Ateş, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün Bolu Dağı isminin yanlış olduğunu ve Düzce Dağı olması gerektiğini söylemesi ardından, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, Bolu Dağı ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Bolu Dağı’nın adının değiştirilmesi söz konusu bile olamaz” diye belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Geçmişte Bakanlık gibi önemli görevlerde bulunmuş, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü ölçülü bir siyasetçi olarak bilirdik. Ne yazık ki son dönemde birbirinden talihsiz açıklamalarla gündeme gelmeye başladı. Sayın Başkanı, ciddiyete davet ediyor, bu tür suni gündemler yaratmak yerine, Düzcelilerin sorunları ile ilgilenmeye davet ediyorum. Bolu Dağı’nın adının değiştirilmesi söz konusu bile olamaz…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427