Bolu’da Sağlık Panayırı Vatandaşlardan Yoğun İlgi Gördü

Sağlık taramaları ve bilgilendirmelerin yapıldığı, çocuklara yönelik eğlenceli eğitimlerin verildiği, 20 civarında standın açıldığı  “Sağlık Panayırı’na” vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi ve bilgiler aldı.

Haber: Fatma Marmara

Bolu Valiliği koordinesinde, Bolu İl sağlık Müdürlüğü olarak Cumhuriyetin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında Bolu İl sağlık Müdürlüğü’ne bağlı koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti veren kurumların halk ile buluşmasını sağlayarak, kişilerin sağlık konusunda doğru şekilde bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi ve farkındalığının artırılması, sağlık çalışanı halk kaynaşmasını sağlayarak, doğru sağlık hizmetine yönlendirilmesi amacıyla 100.Yıl Sağlık Panayırı Projesi 13 Haziran 2024 tarihinde Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi önünde, 10.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirildi..

Bolu Vali Yardımcısı Fatih Damatlar, Bolu MHP Milletvekili İsmail Akgül’ün de ziyaret ettikleri Sağlık Panayırı’nda; Obezite, Diyabet, KETEM (Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitimi Merkezi), GETAT, ERGOTERAPİ, Evde Sağlık Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı, Toplum Sağlığı Merkezi Sergisi, AMATEM, Organ Bağışı ve Akılcı İlaç Kullanımı, Çocuk Oyun Alanı, Dijital Sağlık Sistemleri, MHRS ( Merkezi Hastane Randevusu) ve 182 Hizmetleri, E-Nabız, Tütün ile Mücadele,  UMKE 112, Toplum Sağlığı, Aile Hekimliği Bilgilendirme stantları açıldı..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427