Bolu Belediyesi’nden coşkulu 19 Mayıs kutlaması

Binler Fener Alayı Yürüyüşü ve Ceza konserinde buluştu

Bolu Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Fener Alayı Yürüyüşü ve Ceza konseri yoğun ilgi gördü. Etkinliklere katılan binlerce kişi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Bolu Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Fener Alayı Yürüyüşü ve gençlere özel açık hava konseri düzenledi.

Fener Alayı Yürüyüşü’nde, Valilik önünde toplanan binlerce kişi, bando marşları eşliğinde, İzzet Baysal Caddesi üzerinden Karaçayır Konser Alanı’na kadar yürüdü. Açılan dev Türk bayrağının arkasında meşale ve Türk bayrakları ile yürüyen binler attıkları slogan ve marşlarla Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e sevgilerini haykırdılar.

Coşkulu Fener Alayı Yürüyüşü sonrası Karaçayır Konser Alanı’nda gençlik konseri gerçekleşti.

Türk rap müziğinin sevilen ismi Ceza’nın sahne aldığı konsere Bolulu gençler ve üniversite öğrencileri yoğun ilgi gösterdi. Rapçi Ceza, söylediği şarkılarla alanı dolduran binlerce gence muhteşem bir gece ve unutamayacakları bir bayram coşkusu yaşattı.

Konserin bir bölümünde sahneye çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Özcan da rapçi Ceza’yı tebrik edip çiçek ve tel örgü işlemeli Türk bayrağı hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420