Mengen’de “1 Şair 10 Şiir” Programı Düzenlendi

Mengen Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce koordine edilen “1 Şair 10 Şiir” projesi kapsamında öğretmen ve öğrenciler tarafından Abdurrahim Karakoç şiir dinletisi programı düzenlendi.

Mengen Anadolu İmam Hatip Lisesi Çok Amaçlı Salonunda gerçekleşen programa Mengen Kaymakamı Fatih Yıldız, Cumhuriyet Başsavcısı Hakan Aşık, İlçe Emniyet Müdürü Yakup Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Şiir dinletisi programı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından proje kapsamındaki dinletide Abdurrahim Karakoç şiirlerinden 10 tanesi öğretmenlerin koordinesinde, öğrencilerin hazırladığı sunum eşliğinde okundu.

Görsellerle ve konsepte uygun hazırlanan sahne düzeni ile müziklerle desteklenen şiir konsepti izleyiciler tarafından çok beğenildi. Toplu fotoğraf çekimi yapılan programın sonunda Mengen Kaymakamı Fatih Yıldız projede görev alan öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420