Şehitlik Ziyaret Edildi, Bayramlaşma Programı Yapıldı

Ramazan Bayramı münasebetiyle Bolu Valiliği tarafından planlanan bayram kutlama programı, geleneklerimize uygun olarak arefe günü Şehitlik ziyareti ile başladı.

İl Müftülüğü görevlileri tarafından Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlayan Şehitlik ziyaretinde İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından dualar edilerek  şehitlerimizin şahs-ı manevilerine hediye edildi.

Şehit kabirlerini ziyaret ederek karanfil bırakan Bolu Valisi Erkan Kılıç, mezarlığa gelen şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlarla sohbet edip Ramazan Bayramlarını kutladı.

HUZUREVLERİ ZİYARET EDİLDİ

Bolu Valisi Erkan Kılıç, Ramazan Bayramı arefesinde İzzet Baysal Çakmaklar Huzurevi ile İzzet Baysal Vakıf Huzurevini ziyaret etti. 

Huzurevi sakinleriyle yakından ilgilenip sohbet eden Bolu Valisi Erkan Kılıç, kıymetli büyüklerimize sağlıklı bir ömür temenni ederek bayramlarını kutladı.

ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİMİZ ZİYARET EDİLDİ

Bolu Valisi Erkan Kılıç, Ramazan Bayramı münasebetiyle 2015 yılında Iğdır’da sınır kapısında yola kurulan tuzağın uzaktan patlatılması sonucu Şehit olan Yaşar Doğançay’ın muhterem ailesi ile 2018 yılında Hakkari/Çukurca’da bölücü terör örgütü mensupları tarafından atılan güdümlü füze sonucu gazi olan Kasım Uzun ve ailesini ziyaret etti.

Şehitlerimizin ruhuna ithafen Kur’an-ı Kerim’in okunduğu ve duaların edildiği ziyaretlerde, ailelerle hasbihal olan duygularını paylaşan Bolu Valisi Erkan Kılıç, “Bu vatan için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi ve ebediyete irtihal eden şanlı gazilerimizi rahmetle anıyor, siz kıymetli ailelerinin Ramazan Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.” dedi.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, ziyaretlerde karşılaştığı çocuklara da çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı.

ÇOCUKLARIMIZ UNUTULMADI

İlk olarak Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezini ziyaret eden Bolu Valisi Erkan Kılıç,  Merkez’de kalan çocuklarımızla bir araya gelerek sohbet etti; bayramlarını kutladı.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, Bolu Semiha Şakir Sarıgöl Engelsiz Yaşam, Bakım Rehabilitasyon Merkezini de ziyaret ederek özel çocuklarımızla bir araya geldi.

Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Kılıç, çocuklarımızla sohbet ederek bayramlarını kutladı, başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420