Demiröz’den Yaşlılara Anlamlı Ziyaret

AK Parti Göynük Belediye Başkan Adayı Mehmet Demiröz, Yaşlılar haftası olması nedeniyle Göynük’te yaşayan yaşlıların Yaşlılar Haftasını kutladı.

Yaşlılar haftasında AK Parti Göynük Belediye Başkan Adayı Mehmet Demiröz, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi adayı Mehmet Özkan ve beraberindekiler sokak sokak gezerek yaşlı vatandaşlar ile bir araya geldiler. Kendileriyle sohbet ederek “Yaşlılar Haftasını” kutlayarak gönüllere dokundular.

“Bizleri yetiştiren çınarlarımız”

AK Parti Göynük Belediye Başkan Adayı Mehmet Demiröz, yaşlılar ile bir araya geldikten sonra açıklamada bulundu. Belediye Başkan Adayı Demiröz, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini temenni ederek, “Yaşlılarımız, milli ve manevi değerlerimizi yaşatarak, gelecek nesillere aktarılmasında köprü görevi üstlenen, değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan, toplumsal hayatımızın en kıymetli hazinelerindendir. Tecrübelerinden istifade ettiğimiz, kendilerine kıymetli bir bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz, bizlere her konuda yol gösteren değerli büyüklerimize gösterdiğimiz hürmet; hiç şüphesiz genç nesillere örnek teşkil edecek bir davranış olarak toplumsal birliğimizin ve geleceğimizin de teminatıdır. İnancımız çerçevesinde yaşlılara büyük değer verilerek, “Küçüğüne merhamet etmeyen, büyüğüne saygı göstermeyen bizden değildir.” Hadis-i Şerfi’i dinimizin yaşlılara verdiği önemi ve değeri göstermektedir. Bizler de bu vesile ile sevgiyi ve saygıyı hak eden, bizleri yetiştiren çınarlarımızın, 12-24 Mart “Taşlılar haftasını” kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sürmelerini Allah’tan temenni ediyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420