İYİ Parti Teşkilatları Gökçesu’ya Çıkartma Yaptı

İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, İYİ Parti Bolu İl Başkanı Murat Güler, İYİ Parti Bolu Belediyesi meclis üyesi adayı Fazlı Şolpan ve yöneticiler partisinin Gökçesu Belediye Başkan Adayı Emire Başar’a destek olmak için Gökçesu’ya gitti.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren İYİ Parti Gökçesu Belediye Başkan Adayı Emire Başar’ın saha çalışmaları kapsamında yaptığı esnaf ziyaretlerine, İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, İYİ Parti Bolu İl Başkanı Murat Güler ve yöneticiler katılarak destek verdi. Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen ve Bolu Belediye Meclis üyesi adayı Fazlı Şolpan Emire Başar için tek tek esnaflardan destek istedi. Gökçesu’da büyük ilgi ile karşılaşan İYİ Parti Teşkilatları Gökçesu’da gerçekleştirdikleri esnaf ziyaretlerinin ardından Bolu’ya döndü. 

“GÖKÇESUYA KADIN ELİ DEĞECEK”
Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan İYİ Parti Gökçesu Belediye Başkan Adayı Emire Başar “Gökçesu’da artık değişim şart. Güzel beldemize kadın eli değecek ve beldemiz çok daha güzelleşecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420