Durak’tan Amatör ve Salon Sporlarına Destek Sürüyor

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, her platformda dile getirdiği gibi amatör ve salon sporlarına desteğini sürdürüyor.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor. Daha önce bir çok kez katıldığı platformlarda amatör spora vereceği desteği dile getiren Durak, salon sporlarını da unutmuyor. Geçtiğimiz yıllarda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın bazı salon sporlarından desteği çekeceğiz söylemlerinin aksine salon sporlarına da büyük önem veren Durak, Bolu Belediyesi’nin Taekwondo takımına haşado desteğinde bulundu. Bu desteklerin devam edeceğini belirten Durak, 4 Nisan’da mazbatayı aldıktan sonra yeniden destek olacağının sözünü verdi. Amatör spora da desteklerini esirgemeyen Durak, seçimi kazandıktan sonra bu desteklerin artarak devam edeceğini ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420