Muhammed Emin Demirkol’dan Bodrum Deplasmanına Otobüs Sözü

Boluspor taraftarlarıyla bir araya gelen Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol bu deplasmanda oynanacak Bodrumspor maçına gidecek taraftarlara 2 otobüs verdi.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesi çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol Bolusporlu taraftarlar ile bir araya geldi. Demirkol kırmızı beyazlı taraftarlara Bolu Belediyesini kazandığı taktirde Boluspor ile ilgili yapmak istediği projeleri sıraladı.

Yarenler taraftar grubunun önde gelen isimleri ile bir araya gelen AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol ilk olarak kırmızı beyazlı taraftarlara bu hafta sonu oynanacak olan Bodrumspor Boluspor maçı için 2 otobüs sözü verdi.

Seçilir seçilmez yeni stadyuma başlayacak

Yapılan toplantıda Boluspor için en büyük projelerinden biri olan ve Gençlik ve Spor Bakanından söz alan “Yeni Stadyum” ile igili de konuşan Demirkol, bu yeni stadyum için en kısa sürede kazma vurulacağını, Bakan Osman Aşkın Bak’ın Bolu’ya gelerek bu müjdeyi taraftara ve Bolu halkına vereceğinin altını çizdi.  

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol yeni stadyumda sadece Boluspor maçlarının oynanmayacağını, stadyumda konser, çeşitli etkinlik ve millî bayramlar içinde kullanılacağını belirterek, “25 bin kapasitelik olmasının nedeni bu yüzden. Ayrıca sayın bakan ulusal maçlar içinde Bolu’nun ev sahipliği yapabileceğini bize söyledi” dedi. 

Tüm deplasmanlara taraftar otobüsleri belediyeden

Demirkol ayrıca Boluspor taraftar gruplarına tüm deplasmanlar için otobüs ve destek vereceklerini, dernekleri için ayrıca destek olacağını, hem Boluspor’u hem de taraftarlarını hiç bir zaman yalnız bırakmayacağını belirtti.

Peki Tanju Özcan Boluspor için ne yaptı

Verdiği her sözü tutmasıyla bilinen Muhammed Emin Demirkol’un aksine bugün verdiği sözü yarın unutmasıyla bilinen Tanju Özcan 2009 yılında yeni stadtum projesini açıkladı. Fakat bırakın stadyum yapmayı göreve gelen kulüp başkanlarını hep destek sözüyle kandırdı. Özcan önce Abdullah Abat’a destek sözü verip onu Boluspor başkanı yaptı. Abat kongrede Tanju Özcan’ın kendisini kandırdığını bağıra bağıra haykırarak görevi bıraktı. Özcan Abat’tan sonra aynı numarayı şu anki başkan Savaş Abak’a çekti. Fakat herkesin bildiği gibi Savaş Abak kameraların karşısına geçip Tanju Özcan’ın şu ana kadar Boluspor’a delikli kuruş vermediğini haykırdı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420