8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ DOLAYISIYLA ETKİNLİKLER DÜZENLENDİ

VALİ KILIÇ, ÇALIŞAN VE ÜRETEN KADINLARIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Bolu Valisi Erkan Kılıç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Esas 14 Burda AVM’de kamu kurumları ve kadın kooperatifleri tarafından kurulan stantları ziyaret etti.

Stantları gezerek kadınlarla sohbet eden Bolu Valisi Erkan Kılıç sergilenen ürün ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı.  Koşulsuz sevginin, merhametin ve fedakârlığın timsali olan kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutladı; çalışmalarında başarılar diledi. 


VALİ KILIÇ, 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE DÜZENLENEN PANELE KATILDI.

Bolu Valisi Erkan Kılıç; Valilik koordinesinde, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen ve Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen panele katıldı.

Programda konuşan Bolu Valisi Erkan Kılıç, “Günümüzde spor, siyaset, sanat gibi aklımıza gelebilecek her kulvarda başarılara imza atan kadınlarımızın, “Türkiye Yüzyılı” vizyonuna yakışan kalkınma hamlesinin önemli bir gücü olarak ülkemizin hedeflerine ulaşmasında katkıları paha biçilmez değerdedir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş mücadelesinde ve yüz yılında başarılarıyla tarihe geçmiş kadınlarımızı minnetle anıyor; ülkemizin ve ilimizin tüm kadınlarının “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” nü kutluyorum.” dedi. 

Açılış konuşmalarının ardından BAİBÜ Kadın Orkestrasının verdiği konser sonrası “Sanat ve Kadın, Çalışma Yaşamında Kadın, Medyada Kadın, Aile ve Toplumda Kadın, Afet ve Acil Durumlarda Kadın” konularında akademisyenler ve uzmanlar tarafından panel gerçekleştirildi.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420