Mengen’de Bilişim Robotik Kodlama Sınıfı Açıldı

Mengen Gentaş Ahmet Kahraman Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde “Bilişim ve Robotik Kodlama” sınıfı açılış töreni gerçekleşti.

Yenilikçi eğitim programları ile teknolojiye olan ilgisi ve desteğiyle bilinen ‘Metin Uçar Eğitim, Kültür ve Teknoloji Vakfı’ geleceğin yeteneklerini şekillendirmeye yönelik önemli bir adım daha attı.

Açılış törenine; Mengen Kaymakamı Fatih Yıldız, Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, İlçe Emniyet Müdürü Yakup Çelik, Mengen Jandarma Komutanı İbrahim Çalım, Vakıf mütevelli heyeti üyeleri Mustafa Yılmazer ve eşi Özlem Yılmazer, kurum amirleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

06 Mart 2024 tarihinde saat 14.00’de Gentaş Ahmet Kahraman Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde düzenlenen törenle “Bilişim ve Robotik Kodlama” sınıfı açılış merasimi gerçekleşti. Törende kurdelenin kesilmesi ardından, katılımcılara sınıfın detaylı tanıtımı yapıldı.

Bilişim ve Robotik Kodlama sınıf, öğrencilere modern teknolojinin temellerini öğretmeyi ve ileri düzeyde kodlama becerileri kazanmalarını sağlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427