Asayiş ve Güvenlik Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

        Toplantıda, ilimiz genelinde 2022 ve 2023 yıllarına ait faaliyetlere ilişkin istatistikler ile 2024 yılının ilk 2 ayında asayiş, narkotik ve siber suçlar, terör, kaçakçılıkla mücadele ve göçmen kaçakçılığı başta olmak üzere asayiş ve güvenliğin sağlanması noktasında yürütülen çalışmalar Bolu Valisi Erkan Kılıç tarafından kamuoyu ile paylaşıldı.
        Başta terör örgütleri olmak üzere organize suç örgütleri, zehir tacirleri, düzensiz göç ve her türlü suçla mücadele etmek amacıyla ilimizde 2090 polis ve jandarma personelinin görev yapmakta olduğunu belirten Valimiz Sayın Erkan Kılıç, “İlimizde asayiş ve güvenliğe dair çalışmalar titizlikle yürütülmektedir. Bolu’muz her geçen gün daha güvenli hale gelmektedir. Yaklaşan 31 Mart yerel seçimlerinin de huzur ve güven ortamında yapılmasına yönelik tüm tedbirler alınmış olup süreç çok yakından takip edilmektedir. Beklentimiz halkın iradesinin sandığa tam yansımasıdır. Şimdiden yapılacak seçimin hayırlı olmasını diliyorum.
        Bolu’nun daha güvenli ve huzurlu olması için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya bizlere her türlü desteği vermektedirler. Mesai mefhumu gözetmeyen Kaymakamlarımıza, Vali Yardımcılarımıza, İl Emniyet Müdürlüğü personeline, İl Jandarma Komutanlığı personeline ve tüm Bolulu vatandaşlarımıza teşekkür eder; saygılarımı sunarım.” dedi.
        Toplantı Bolu Valisi Erkan Kılıç’ın basın mensuplarının sorularını yanıtlamasının ardından sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420