Yılmaz, Bilgi ve Tecrübesi ile Demirkol’a Destek Oldu

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, 31 Mart yerel seçim çalışmalarını Sümer Mahallesi’nde sürdürdü. Demirkol’a, 3 dönem Bolu Belediye Başkanlığı yapmış olan Aladdin Yılmaz da eşlik etti.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Demirkol, Sümer Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi ve projelerini anlattı. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Demirkol, onların taleplerine kulak verdi ve çözüm önerileri sunarak destek sözü verdi.
Demirkol’un yanında yer alan Aladdin Yılmaz ise deneyimleriyle seçim sürecinde önemli bir rol oynuyor. Gerek belediyecilik alanındaki bilgi ve tecrübesi gerekse de halkın güvenini kazanan kişiliğiyle Yılmaz, Demirkol’un başarısı için elinden gelen her türlü desteği sağlıyor.
Seçim çalışmalarının tam gaz devam ettiği bu dönemde AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol ve ona destek veren isimler, Bolulu vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek ve şehrin kalkınmasına katkıda bulunmak için var gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420