İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen “Utanmasalar pasta yiyin diyecekler”

İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen, vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde kendilerine gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi. Şen “Bir taraftan Saray ve çevresinin kötü yönetim anlayışına ve saltanatına, diğer taraftan artık nerede konumlanacağı belirsiz, geleceğe dair ümit vermeyen ana muhalefete vatandaşımız mecbur değildir. Biz sıkışan bu çözümsüzlüğe karşı vatandaşın umudu, bu ülkenin karanlığını aydınlatacak güneşiyiz.” dedi.

İYİ Parti ekibi 31 Mart seçimleri öncesi aralıksız sürdürdüğü saha çalışmalarında kendilerine duyulan ilgiden memnun. Her gün farklı mahalle, resmi kurum ve sivil toplum kuruluşu ziyaretleri gerçekleştiren İYİ Parti teşkilatı, durup dinlenmeden vatandaşla kucaklaşmaya, onların yönetimden beklentilerini dinlemeye devam ediyor. 

Son günlerde saha çalışmaları ve aday tanıtım toplantısını değerlendiren Şen şu açıklamaları yaptı:

İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde başlayan cesurlar hareketi her geçen gün saflarına yeni vatandaşlarımızın katılımıyla büyümeye devam ediyor. İnsanımız 20 yıldır süren ve maalesef ülkeyi çıkmaza sokmuş olan bu iktidardan kurtulmanın reçetesini arıyor. İktidarın karşısında nerede konumlanacağını bilmeyen ve sürekli siyasi salvolar yapan ana muhalefet ise vatandaşımıza inandırıcı gelmiyor. Vatandaşımız bu iki anlayışın içinde sıkışmak zorunda değil. O yüzden biz vatandaşımıza ‘Mecbur değilsin’ diyoruz. “Hain Diyene De Cahil Diyene De Mecbur Değilsin!”, “Tek Adam Baskısına Da Eş Başkan Kavgasına Da Mecbur Değilsin!”, “Cumhuriyete Savaş Açana Da Teröre Alan Açana Da Mecbur Değilsin!”, “Yandaş Medyaya Da Yoldaş Medyaya Da Mecbur Değilsin!”

İYİ PARTİ VATANDAŞIMIZIN UMUDUDUR

Sarayın sürdüğü saltanata arkasını yaslayan iktidar temsilcileri ülkenin içinde bulunduğu ekonomik buhran hiç yokmuş gibi davranıyor, utanmasalar ekmek bulamayan vatandaşa pasta ye diyecekler, ana muhalefet ise maalesef bu duruma çare değil, ümit vermiyor. İşte bu karanlık günlerde ülkemize doğan iyilik güneşi vatandaşımızın umudu olmuştur. Bu hafta sonu Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde Ankara’da gerçekleşen aday tanıtım toplantımızda gördük ki vatandaşımızın teveccühü ile İYİ Parti’nin iktidara yürüyen ayak sesleri duyulur olmuştur. Biz ülkemiz için Bolumuz için var gücümüzle kalkınmacı politikalarımızla çalışacağız.Bir taraftan Saray ve çevresinin kötü yönetim anlayışınave saltanatına,diğer taraftan artık nerede konumlanacağı belirsiz, geleceğe dair ümit vermeyen ana muhalefete vatandaşımız mecbur değildir. Biz sıkışan bu çözümsüzlüğe karşı vatandaşın umudu, bu ülkenin karanlığını aydınlatacak güneşiyiz. İnşallah hep birlikte iyi olacağız. Vatandaşlarımız yeter ki inansın, yeter ki bizim yanımızda olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427