Bolu Fırından’ın 2. Şubesi “Fırından Express” Açıldı

Bolu Fırından’ın, 2. Şubesi “Fırından Express” Sağlık Mahallesinde açıldı.

Üç ay önce 1.şubeyi Bolu Sağlık mahallesinde açan Bolu Fırından’ın sahibi Harun ŞEN, 2. Şube olan “Fırından Express’i” ortağı Mustafa ÖZSEVEN ile birlikte yine Sağlık mahallesinde açtı. Her mahalleye bir şube açma niyetleriyle yola çıkan Harun ŞEN, 3.şubenin de açılacağı yerin tüyosunu bu açılışta verdi.

Açılışa; Bolu Belediye Başkanı Tanju ÖZCAN, MHP Bolu Milletvekili İsmail AKGÜL, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim ÖZDEMİR, MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan DURAK, İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur ŞEN, MHP Bolu il başkanı Ayhan ÇELİKKOL, Ak Parti Bolu İl Başkanı Suat GÜNER ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta, hayırlı olsun dilekleriyle ilk konuşmayı yapan MasterChef Türkiye yarışmasından da tanınan Chef Eray AKSUNGUR’un ardından,  Harun ŞEN ve Meriç ÖZSEVEN konuşma yaptılar.

“Bolu’da sağlıklı, hijyenik, lezzetli ve kaliteli bir hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz”

Fırından sahibi Harun ŞEN, açılış öncesi bilgi paylaşımında; “Fırından ailesi olarak bugün 2.şubemizi açıyoruz. Bugünden sonra Bolu’da sağlıklı, hijyenik, lezzetli ve kaliteli bir hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz. Ekibimiz hızla büyüyor. Bugünden itibaren de inşallah her mahallede ‘Fırından’ sloganıyla, özellikle mahalle köşelerinde ‘Fırından’ olarak güzel bir hizmet vermeyi düşünüyoruz. ‘Fırından’ bir Bolu markasıdır. Bolu’nun yerlisi olduğumuz için de ayrıca mutluyuz. Bolu’ya hizmet vermeyi çok seviyoruz. 1.şubemizi Sağlık mahallesinde açtık. Sağlık mahallesi Bolu’da çok kalabalık bir nüfusa sahip olduğu için müşterilerimiz 2.şubemizi de açma isteğinde bulundu. Müşterilerimiz bize yoğun bir istek üzerine geldiği için bugün Sağlık mahallesinde 2.şubemizi açıyoruz. 3.şubemizin müjdesini de verebiliriz. Allah nasip ederse Borazanlar mahallesi diye düşünüyoruz. İnşallah Borazanlar mahallesinde Borazanlar halkıyla görüşmek üzere diyelim.”dedi.

“Ürünlerimizi, günlük, taze olarak müşterilerimize sunuyoruz.”

Harun ŞEN; “Bizim ‘Fırından’ olarak ekmek çeşitleri, yaş pasta, kuru pasta, adet pasta, paket ürünler, mantılar, yöresel ürünler gibi birçok çeşit ürünlerimiz var. Yani müşterimizin içeriye girdiğinde alması gereken aslında A’dan Z’ye ne varsa hepsini bulunduruyoruz. Mantı, makarna, ekmek kadayıfı gibi yöresel ürünleri de pişmemiş olarak halkımıza satışımızla sunuyoruz. Fırından’da ürünlerimiz, üretim merkezden yapılıp, günlük, taze olarak şubelere ulaştırılıp, müşterilerimize sunuyoruz.  ‘Fırından’ merkezinde üretimde 13 kişi olduk. 2.şubemizle beraber yaklaşık 9-10 kişi daha katıldı. 23-24 kişi istihdam sağlıyoruz. Ekibimizin büyümesi de ayrıca bizi çok mutlu ediyor. Ekibimizle bir aileyiz, her kişi 4-5 kişilik bir aile ve ailemizi 23-24 kişi diyoruz ama 4 kişi olarak baktığımızda, aslında benim şuan 100 kişilik bir ailem var, ekip olarak.”diye ifade etti.  

Gazetemiz olarak “Fırından ve Fırından Express’e” hayırlı kazançlar diliyoruz. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420