MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, BGC’ni Ziyaret Etti

Beraberindeki heyetle birlikte Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, projelerle ilgili lansman toplantısını 12 Şubat’ta Necip Fazıl Kültür Merkezinde gerçekleştireceklerini belirtti.

“İl Başkanlığımın Ardından Şimdi de Belediye Başkan Adayıyım”

MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, BGC ziyaretinde; “Ben Fasıl köylüyüm. Fasıl’ın en büyük ailelerinden biri benim ailem. Sağlık Mahallesi’ne de ilk ev yapan dedemin babasıdır. 1950 yılından bu yana da ailem Sağlık Mahallesi’nde ikamet ediyor. Üniversite için İstanbul’a gittim, lisans yüksek lisans, Marmara Üniversitesi’nde. Sonrasında KPSS’ye girerek Bolu Valiliği’ne atandım. 2015 yılında Sayın Genel Başkanın takdiri ile Ankara’ya gittim orada bazı görevlerde bulundum. Sonrasında yine memleketimize İl Başkanı olarak geri döndüm. 1.5 yıl İl Başkanlığının ardından şimdi de Belediye Başkan Adayıyım. Bolu için neler yapabiliriz gayesi içerisinde bütün teşkilat mensuplarımız gayret gösterdiler ve sonuçta da 54 yıl sonra surda bir gedik açarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir milletvekili oldu. TBMM’ye Bizim İsmail’i gönderdik. 28 Mayıs’ta da Sayın Cumhurbaşkanının seçimi bitti ve biz 29 Mayıs’ta sahadaydık. 29 Mayıs’ta 100.yıl anısına yüz çınar ağacı dağıttım. Caddede etkinlik yaptım” dedi. 

“Amacımız Bolu Aşığı Nesiller Yetiştirmektir”

MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak “Geldiğim günden beri de kamu yararına, hiçbir olumsuzluğun içerisine girmeden tamamen Bolu’da yaşayanlara farkındalık olsun diye çalışmalar yaptık. Sabahın ilk saatlerinde esnaflarımıza siftah parası dağıttım. Yaklaşık 1 yıldır Bolu’da doğan bütün bebeklerimize 14 Bolu yazılı zıbınlar hediye ettik. Amacımız Bolu aşığı nesiller yetiştirmektir. 6 ay önce “Bolu’ya Sahip Çıkıyorum” diye bir proje gerçekleştirdik. İnanılmaz talep geldi. Bir çok data var elimde. Hangi mahallede ne eksik, vatandaşlar neden şikayetçi bunları biliyorum. Bu sorunları nasıl çözebiliriz konusunda da uzman kadroyla güzel bir ekiple çözüm önerilerini de hazırladık. 12 Şubat’ta Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde proje lansman toplantısı gerçekleştireceğiz. Neler yapacağız, sorunları nasıl çözeceğiz. Bolu ile nasıl dertlenebiliriz, 20 yıldır neden dertlenilmiyor bunu da anlatacağız.”diye ifade etti.

“Doğru İnsan Dürüst İnsan Olmak Lazım”

MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak “ “İl Başkanlığı görevi sürecinde hep bir farklılık yaptık. Bolu ile ilgili çalışmak lazım. Doğru insan dürüst insan olmak lazım, ben kendimi ne kadar anlatırsam anlatsam yeterli olmaz, beni bir başkasının anlatması lazım. Belediye meclisi kadrosunu da oluştururken, bu düşünce ile hareket ettim. Kişinin siyasi görüşü, vatan haini olmadığı sürece, devlet ebed müddet anlayışı olduğu sürece benim hiçbir sıkıntı yok. İşte kadroları bu şekilde oluşturduk. Ekibimin içerisinde Milliyetçi Ülkücü Harekete gönül vermiş insanlar da var, CHP’nin değerlerine inanmış ama sonuç olarak hedef noktasında birleştiğimiz veya AK Parti’nin içerisinden de aynı şekilde doğru dürüst bir şeylere fayda sağlayacak kişilerden oluşturmaya çalıştım. Çok katma değerli isimler var. Bunlar sürpriz olacak. Listelerimizi Ayın 17’si 18’i gibi açıklamayı düşünüyoruz.” dedi.

53 projenin yer aldığı ‘projeler kitabını’ Bolu halkıyla buluşturmaya başlayan MHP Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, 12 Şubat günü Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde projelerle ilgili lansman toplantısının gerçekleşeceğini de sözlerine ekledi. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373