BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ’IN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI

Bolu Valisi Erkan KILIÇ, Miraç Kandili mesajında şu ifadelere yer verdi:

       “ İçerisinde hikmet ve bereketi barındıran mübarek üç aylarda, Regaip Kandili ile başlayan mukaddes gecelerin coşkusu ve rahmeti, bu gece idrak edeceğimiz Peygamber Efendimizin kutlu yolculuğu olan Miraç Kandili ile devam etmektedir. Bu anlamlı gecelerin birlik ve beraberliğimizi pekiştirmemize, manevi duygularımızı güçlendirmemize, gönül zenginliğimizi artırmamıza vesile olmasını diliyorum.

            Duaların geri çevrilmediği, rahmet kapılarının açık olduğu böyle müstesna gecelerde en büyük duamız; aylardır zulüm ve baskı altında olan başta Gazzeli Müslüman kardeşlerimiz olmak üzere dünya üzerindeki tüm coğrafyalarda zor durumda olan insanların en kısa zamanda refaha, barışa ve hürriyetine kavuşmasıdır.

            Bu duygu ve düşüncelerle, Bolulu hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslâm âleminin Miraç Kandilini tebrik ediyor; tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenâb-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427