BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ’IN 2023-2024 YARIYIL TATİLİ MESAJI

Bolu Valisi Erkan KILIÇ’ın 2023-2024 Öğretim Yılı, Yarıyıl Tatil Mesajı:

“Başarıyla devam eden 2023-2024 eğitim öğretim yılının birinci dönemini tamamlayarak yarıyıl tatiline giren ve karne heyecanı yaşayan tüm öğrencilerimizi sevgiyle selamlıyor; öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller diliyorum.

Bilim ve teknolojinin hızla geliştiği günümüzde, muasır medeniyet yolunda tüm kapıların anahtarı eğitimdir. Eğitime verdiğimiz önem medeniyetimizin zenginliğinden ve köklü mazimizden gelmektedir. Bu şuurla, eğitim alanında yaptığımız çalışmalar, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin, ülkemizi gelecek yüzyıllara başarıyla taşıması yönünde olmaktadır.

Sevgili Öğrenciler, cesaretinizi ve özgüveninizi hiçbir zaman kaybetmeden kabiliyetinizi ve ilgilerinizi geliştirmek için durmadan çabalamalısınız. Unutmayın, bilgiyle donanmış birer birey olarak geleceğe yürüyorsunuz. Ülkemiz, milletimiz ve aileleriniz için çok değerli olduğunuzu bilerek yapabileceğinizin en iyisini yapmaya gayret edin.

Saygıdeğer Veliler, çocuklarımızın eğitim yolculuğunda gösterdiğiniz destek ve ilgi için teşekkür ederim.  Onlara gösterdiğiniz sevgi ve şefkat hayatta atacakları her adımın, kazanacakları başarıların kaynağı olacaktır. Tatil sürecinde çocuklarınızla kaliteli zaman geçirerek onların gelişimine katkıda bulunmanız evlatlarınız için en güzel tatil hediyesidir.

Değerli Öğretmenler, çocuklarımızın geleceğinin mimarı olan sizlere, fedakârlığınız ve emekleriniz için teşekkür ediyorum. Sahip olduğunuz bilgi birikimini, büyük bir şevk ve azimle gelecek nesillere aktardığınızı biliyorum. Ülkemizin bilim çağına ayak uydurabilmesi, gelişen ve değişen dünyayı okuyabilen, milli şuuru yüksek nesillerle olacaktır. Bu anlamda, Cumhuriyetimizin 100.yılında ülkemizin geldiği noktada en büyük pay sizindir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin yarıyıl tatilini en verimli şekilde geçirmelerini; ikinci yarıyılda başarı ve mutluluğun artarak devam etmesini dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427