CEM İŞÇİLER, BOLULULARI KAHKAHAYA BOĞDU

Cem İŞÇİLER, Stand-up gösterisiyle Bolu’da, izlemeye gelen seyircilere kahkaha dolu dakikalar yaşattı.

Haber: Fatma Marmara  

Bolu Kültür Sanat Organizasyonuyla Bolu’ya gelen ünlü komedyen Cem İŞÇİLER, 17 Ocak 2024 Çarşamba akşamı, saat: 20.00’ de Bolu Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde sahnelediği Stand-up gösterisiyle, Bolu ve çevre illerden gelen, salonu dolduran seyircilere, kahkahalarla dolu unutulmaz bir akşam yaşattı.

Sanatçı Cem İŞÇİLER Stand- up yarışmasında 1. olup, Stand- up kariyerine adım atmış olan, Haldun Dormen, Muammer Karaca, Erol Günaydın Sahnelerinde, Old City Comedy Club, Tiyatro Prizma sahnelerine çıkmış. “Açık Mikrofon” isimli sahne şovları, talk show programı “Çimen Show”, podcast olarak başladığı “Anlatamadım” programıyla Metro FM’e transfer olan, şimdi de Süper FM’de @cemişciler, olarak devam eden, “Açık Konuşuyorum” isimli gösterisi ve 500’den fazla sahnelediği Stand-up performansıyla devam ediyor.  

Seyirciyle etkileşimi en fazla olan, seyirciye en çok ihtiyaç duyulan Stand- up sahne sanatını Bolu’da da sahneleyen Sanatçı Cem İŞÇİLER, seyircilerle kurduğu başarılı diyalogları, bir yandan kahkahalara neden olurken, bir yandan da bol alkış aldı..

Bolu Kültür Sanat Organizasyonu senelerdir başarıyla yürüten, Bolu’ya tiyatro ve gösteri sanatlarının gelmesinde katkı sağlayan Songül – Bülent AKFİDAN çifti ve Bolu Türk Kültür Sanat Sen Başkanı Elif ATEŞ, Stand-up gösterisi bitiminde Sanatçı Cem İŞÇİLER’i sahnede tebrik ettiler. Ayrıca sanata destek veren sponsorlara teşekkürlerini sundular.

“ÇOK GÜZELDİ VE ÇOK GÜZEL İKİ SAAT GEÇTİ”

Stand-up gösterisi sonrası bilgi paylaşan Sanatçı Cem İŞÇİLER; “Yanlış hatırlamıyorsam Bolu’ya ilk defa geldim. Çok fazla şehre gittiğimiz için hangi şehre geldiğimi de çok fazla hatırlayamıyorum genelde. Çok güzel bir seyirci vardı. Çok güzel karşıladılar. Salon çok güzeldi. Organizatörlerin ilgisi, arkadaşlığı her şeyiyle çok güzeldi. Her zaman olduğu gibi çok eğlendim. İnsanlarla, bizi seven takip eden tanıyan insanlarla bir arada olmak, beraber eğlenmek çok güzel, bu beni her zaman mutlu ediyor. Şehir ayırt etmeksizin her yerde çok tatlı izleyicilerimiz var. Çok güzeldi ve çok güzel 2 saat geçti. Şimdi çorbacıya gidecekmişiz. Mantıcı, çorbacı herhalde buradan 20 kilo alarak döneceğiz. Bu gece Bolu’da kalıyorum.”dedi.

“HAFTANIN 4-5 GÜNÜ SAHNEDEYİZ”

Sanatçı Cem İŞÇİLER, yeni projelerle ilgili konuşmasında; “Zaten, bir talk show programım, bir radyo programı var ve tek kişilik gösterilerim var. Haftanın 4-5 günü sahnedeyiz. Ayrıca hafta içi her akşam Süper FM’de radyo programım var. O yüzden şuanda yeni bir projeye pek vakit yok. Belki önümüzdeki yıl başka bir şeyler yaparım. Elimdeki projelere ancak yetişebiliyorum. Yani anca kendimi verebiliyorum. O yüzden hayat bu şekilde mutlu, mesut devam ediyor. Şubat ayında Almanya’ya gideceğiz. “Çay Var İçersen” diye başka bir proje var, Röportaj Adam’la birlikte yaptığımız, onunla yurtdışına gideceğiz. Zaten yılda 2-3 kere gidiyoruz, Almanya, Hollanda da bizi takip eden Türklerin karşısına çıkıyoruz. Zaten Türkiye’nin de birçok yerinde sahneye çıkıyoruz.”diye belirtti.  

“SON ÜÇ YILDIR ‘ÇİMEN SHOW’ İLE DAHA DA AKTİFİM”

Sanatçı Cem İŞÇİLER, konuşmasında son olarak; “Amatör olarak 10 sene önce başladım ama profesyonelliğe adım atma konusunda 6 sene önce başladım. Profesyonel dediğimde bu işten para kazanmaya başlamak. 4 sene baya para yok, Stand-up yaptık. Yaklaşık 6 yıldır sıklıkla sahnelere çıkıyorum. Son 3 yıldır ‘Çimen Show’ ile daha da aktifim. İlginize, gösteriye katkınıza teşekkür ederim. Beraber, aynı şeylere gülmek, birkaç saat bir şeyleri unutmak, hayatımızın yoğun temposu içerisinde kendimize vakit ayırabildiğimizi, ne kadar eğlenebildiğimizi görmek çok güzel, eksik olmayın.”diye ifade etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427