“Sigorta Win Yamanlar Şubesi” Mengen’de Törenle Hizmete Açıldı

Mengen’de törenle açılan, “Sigorta Win Mengen Yamanlar Şubesi”, sigortacılık alanında ilçeye yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

İşletmeciliğini Mengen Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Yaman’ın oğlu Gökhan Yaman’ın yaptığı Sigorta WİN Acenteliği, Gökçesu Caddesi Tatlı Restoran karşısında Mengenlilere hizmet verecek.

Sigorta Win açılış töreni, firma sahiplerinin yaptığı konuşmayla başladı. Konuşmanın ardından Mengen İlçe Müftüsü tarafından dualar edildi. Açılış kurdelesi Mengen Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Yaman, İlçe Müftüsü Mehmet Özcan ve İşletme Sahibi Gökhan Yaman tarafından kesildi. Açılışa Yaman ailesi başta olmak üzere Mengen halkı geniş bir katılımla destek verdi.                                                                                                   

Firma sahipleri kurdele kesiminin sonrasında tebrikleri kabul etti. Açılışın ardından davetlilere yiyecek ve içecek ikramında bulunuldu.

Sigorta Win Mengen Yamanlar Şubesi aracılık hizmetlerinde Win Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. bünyesinde, 35 farklı sigorta ve en iyi fiyat garantisiyle hizmet vermekte olup, şirketi vatandaşların ihtiyacı olan tüm sigorta işlemleri ile ilgili hizmetler sunuluyor. Kaynak: mengen.gen.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427