BOLU VALİSİ ERKAN KILIÇ’IN 10 OCAK İDARECİLER GÜNÜ MESAJI

            Bolu Valisi Erkan Kılıç, “10 Ocak İdareciler Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Bolu Valisi Erkan Kılıç, mesajında şu ifadelere yer verdi: “

Aziz milletimizin huzuru ve güveni için üstün bir gayretle çalışan, devleti ve milleti lâyıkıyla temsil etme bilinciyle hareket eden, ülkemizin her köşesinde kamu düzenini sağlamak ve halka hizmet etme sorumluluğunu üstlenen Mülki İdare Amirlerimiz, devletimizin teminatıdır. 10 Ocak İdareciler Günü münasebetiyle, Mülki İdare Amirliği mensubu tüm idarecilerimize saygı ve hürmetlerimi sunuyorum.

           Devletimizin güçlü ve sağlam temeller üzerinde yükselmesinde mülki amirlerimizin rolü göz ardı edilemez. Şeyh Edebali’nin ”İnsanı yaşat ki devlet yaşasın.” felsefesiyle yola çıkarak hizmetlerin odağına, insan onuru ve huzurunu alan Mülki İdare Amirlerimiz, kamu hizmetlerinin vatandaşlarımıza adil bir şekilde ulaştırılmasında en önemli sorumluluğun kendilerinde olduğu bilinciyle hareket etmektedirler. Bu ulvi görevi ifa ederken gösterdikleri hassasiyetten dolayı kendilerine minnettarlığımızı ifade ediyoruz.

            Ülkemizin aydınlık geleceği için ve “Türkiye Yüzyılı ”na değer katacak projelerin icrasında, liderlik yaptıkları halka; cesaret, azim ve kararlılıkla lider olan Mülki İdare Amirlerimiz, toplumla devlet arasındaki güven bağını da güçlendirmektedir.

            Hizmet ettikleri bölgelerde adaletin ve liyakatın en hassas terazisi olma rolünü üstlenen mülki amirlerimiz, ülkemizin birlik beraberliğinin korunması yönünde “Adalet, mülkün temelidir.” şuuruyla hizmet sunmaktadırlar.

            Devletimize, milletimize ve vatanımıza hizmet etme azim ve kararlılığıyla “Güçlü Türkiye”nin nice yüzyıllara ulaşmasına, muasır medeniyetlerle yarışmasına çok değerli katkıları olan Mülki İdare Amirlerimize; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Görevi başında şehit olmuş idarecilerimizi de minnet ve rahmetle anıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427