Bolu Belediyesi’nden Ticari Taksilere Yönelik Denetim

39 taksi durağı ve 239 taksi denetlenecek

Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından özel halk otobüslerinden sonra ticari taksilere yönelik de denetim yapıldı. Denetimin ilk gününde 3 durakta 20 araç denetlendi. Kalan diğer duraklar ve ticari taksilerin de kısa süre içinde denetlenmesi planlanıyor.

Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri rutin denetimlerini sürdürüyor. Denetimler kapsamında birkaç gün önce tüm özel halk otobüslerini denetleyen Zabıta ekipleri, bugün de ticari taksi denetimine başladı.

Bir günde 3 durak ve 20 taksi denetlendi

Denetimin ilk gününde Bolu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, 3 farklı taksi durağına giderek 20 adet ticari taksiyi “Taksi Taşımacılığı ve Taksi Yönetmeliği” hükümlerine göre denetlediler. 

Tüm duraklar ve taksiler denetlenecek

Denetimler yarın ve ilerleyen günlerde de devam edecek. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Bolu’da faaliyet gösteren 39 durak ve kayıtlı 239 ticari taksiden denetlenmeyen diğer durak ve taksileri de kısa süre içinde denetlemeyi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427