Başkan Özcan Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadı

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla belediyede görevli öğretmen ve usta öğreticilerle buluştu. Özcan ardından üç farklı okulu da ziyaret ederek, Öğretmenler Günü kutlama etkinliklerine katıldı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri unutmadı.

Belediyede görevli öğretmenlerle buluştu

Bu anlamlı günde bir dizi program gerçekleştiren Özcan, ilk olarak Bolu Belediyesi’nde görevli öğretmen ve usta öğreticilerle bir araya geldi.

Karaçayır Sosyal Tesisindeki programa yaklaşık belediyenin etüt merkezlerinde ve kurslarda görevli 40 öğretmen ve usta öğretici katıldı. Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediyede görevli öğretmen ve usta öğreticilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak, karanfil ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Ardından 3 farklı okula gitti

Bolu Belediye Başkanı Özcan daha sonra üç farklı okula gitti. Sırasıyla Endüstri Meslek Lisesi, Fen Lisesi ve Canip Baysal İlkokulu’ndaki kutlama programlarına katılan Özcan, okullarda görev yapan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günleri’ni kutladı.

Öğrencilerden yoğun ilgi gördü

Etkinliklerde Başkan Özcan öğrencilerin yoğun ilgisiyle de karşılaştı. Başkan Özcan’a sarılmak ve fotoğraf çektirmek isteyen öğrenciler adeta izdiham oluşturdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427