“BAŞKA SEN YOK Kİ” BOLU’YA GELİYOR

“Başka Sen Yok ki” adlı 2 perdelik komedi oyunu,  Bolulu tiyatro sevenlerle buluşacak.

Şirin Gedikli’nin yazdığı, Ruhi Sarı’nın yönettiği, yine Ruhi Sarı, Emine Ün, İlker Kalay ve Elif Çelik’in oynadıkları,  Bolu Kültür Sanat Organizasyonu tarafından organize edilen “Başka Sen Yok ki” adlı tiyatro oyunu 22 Kasım Çarşamba akşamı saat: 20.00’ de Bolu Necip Fazıl Kültür Merkezinde sahnelenecek.

“Başka Sen Yok ki” adlı 2 perdelik komedi oyununun; Ses Işık: Kaan Öztaş, Reji Asistanı: Berivan Dilan Şen, Müzik: Tuğrul Bafra, Dekor: Retorik, Afiş Fotoğraf: Emre Mollaoğlu, Afiş Tasarım: Ural Karabıyık tarafından sağlanıyor.

“Başka Sen Yok ki” adlı oyunun konusu ise şu şekilde belirtiliyor: “Karar verilmiş, her şey hazırlanmış ve artık sona gelinmiştir. Dünyayı terk edecek olmanın sevinciyle son sözlerini fısıldayan Bahtiyar, en azından öbür dünyada rahat etme ihtimaline karşın oldukça heyecanlıdır. Nasıl olmasın ki? Bahtiyar idi o! Kader dahi bazen haline üzülür, acıları üst üste yaşatmaktan kaçınırdı. Fakat kim ne yaparsa yapsın daha doğarken alnına kazınan bahtsızlık yakasını asla bırakmazdı. Artık her şeyin sonuna gelmişti işte. Oh be dedi ipi boynuna geçirirken, ölmek gibisi yok. Bahtsızlık konusunda doktora yapmış olan Bahtiyar, ne zaman istediğini elde etmişti ki şimdi etsin?”

Haber: Fatma Marmara

Bilgi ve iletişim: B>IS -0545 443 37 43

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427