‘’AZİZ HATIRASI ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan 10 Kasım mesajı:

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü mesajında ” O’na olan özlemimiz her geçen gün daha artmaktadır. Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 85. yılında özlemle anıyor, Aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum” dedi.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir anma mesajı yayımladı. Anma mesajında Özcan, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 85. yıl dönümünde özlemle ve minnetle anarak şu ifadeleri kullandı:

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde saygıyla, özlemle ve minnetle anıyorum. Atatürk; sadece Türk Milleti için değil, bağımsızlığın önemini bilen tüm milletler için eşsiz bir liderdir. O’na olan özlemimiz her geçen gün daha artmaktadır. Böylesi büyük bir liderin kurduğu ülkede, bağımsızlığımızın sembolü ay yıldızlı bayrağımızın altında özgürce yaşama hakkına sahip olduğumuz için büyük Atatürk’e ne kadar teşekkür etsek azdır. Bizlere armağan ettiği çağdaşlık ve özgürlük değerlerini yaşatmak, ülkemizi aydınlık yarınlara taşımak için mücadelemiz dün olduğu gibi gelecekte de aynı azim ve kararlılıkla devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle; Başkomutanımız Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 85. yılında özlemle anıyor, aziz hatırası önünde saygıyla eğiliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427