Mesleki Eğitim Merkezine Katkıda Bulunan Gentaş’a Teşekkür Ziyareti

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, Okul Müdürü Adem Battal, Müdür Yardımcısı Bakır Altundağ, öğretmen ve öğrencileriyle birlikte, Mengen Mesleki Eğitim Merkezinin açılışına katkıda bulunan Gentaş yetkililerine teşekkür ziyaretinde bulundular.

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci “Mesleki Eğitim Merkezinin açılışında büyük katkıları olan Gentaş A.Ş. firması sahibi Ahmet Kahraman Bey ve Alper Kemal Doğan Bey’e teşekkür ediyorum. Mesleki Eğitim Merkezimizde 35 kayıtlı öğrenci ve kursiyerimiz var. Kursiyerlerimiz hem kültür dersleri alıyor hem de işletmelerde eğitim görüyorlar. Mezun olduklarında ise lise diploması ve Ustalık Belgesi alarak mezun oluyorlar.” dedi.

Mengen Ahmet Kahraman Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin de Gentaş firması tarafından yapıldığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci “Mengen Ahmet Kahraman Çok Programlı Anadolu Lisesi 2012 yılında Gentaş firması tarafından yapıldı. İsmini firma kurucusu rahmetli Ahmet Kahraman’dan almaktadır. Bu okulu yaptıran Ahmet Kahraman Bey’i rahmet ve minnetle anıyorum. Allah mekânını cennet eylesin. Oğlu Ahmet Kahraman Bey okulumuza desteklerini sürdürmektedir. Kendilerime teşekkür ediyorum.”dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci; “Okul Müdürü Adem Battal, Müdür Yardımcısı Bakır Altundağ, öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte teşekkür ziyaretinde bulunduk. Okullarımızın ihtiyacını her zaman karşılayan Gentaş Müdürümüz Mithat Muhammed Sargın Bey’e teşekkür plaketi verildi. Kurumlarımıza desteklerinizin devamını diliyorum.”diye belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420