ADS Mühendislik, Köy Okulları İçin Kitap Projesi Başlattı

ADS Mühendislik, köy okulları yardım projesi kapsamında “1 Kitap 1 Gelecek” projesini başlattı.

“1 Kitap 1 Gelecek” projesini başlatan ADS Mühendislik; anasınıfından başlayarak ilkokul ve lise öğrencilerine Dünya Klasikleri ve derslerinde destekleyeceği olan yardımcı kitap ve materyal üzerinde proje kapsamını genişletiyor. Şu anda Türkiye’nin üç farklı bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu projeyi, gelecek nesillere her şeyin bir kitap ile başlayabileceğinin umudunu aşılamak ve fırsat eşitliğini sağlayabilmek adına Türkiye’nin 7 bölgesine de yaymayı ve gelecek yıllarda Tüm Türkiye’de “1 Kitap 1 Gelecek” projesini büyütmeyi hedefliyor.

Proje hakkında bilgi veren ADS Mühendislik Pazarlama Müdürü Mecit YILMAZ; “Türkiye’nin geleceğine iyi meslek sahibi olan iyi insanlar yetiştirebilmek için bu proje kapsamını genişleterek, daha çok okula ulaşmak istiyoruz. Sadece kitap projesi değil yakın zamanda başlatmış olduğumuz #işimizmühendislikatölye projesi ile öğrencilerin okuduğu kitaplardan kurduğu hayalleri gerçeğe dönüştürebilmek için teknik donanımı yeterli laboratuar ortamı sağlamak da hedeflerimiz arasındadır. ADS Mühendislik olarak, geçen yıl Türkiye’nin birçok bölgesindeki üniversitelerde gerçekleştirmiş olduğumuz eğitim seminerleri ile birlikte iş hayatına atılacak öğrencilere bir rehber, bir öncü olma, onlara bir fikir, bilgi ve umut ışığı aşılama hedeflerimize de devam ediyoruz. ADS Mühendislik olarak tüm bu süreçleri baştan sona ele aldığımız kolektif bir yapıya dönüştürüyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420