RECAİ ŞEYHOĞLU’NDAN İKİ KİTAP DAHA

Eğitimci, araştırmacı Yazar Recai Şeyhoğlu’nun “Aykırı Yazılar” ile “Rasime- Recai Şeyhoğlu Kütüphaneler Zinciri ve Aydınlanma Evler” 36 ve 37.  kitapları çıktı.

Yorulmayan, hep koşan ve hep üreten, eğitimci, araştırmacı Yazar Recai Şeyhoğlu, Bassaray yayınlarından çıkan “Aykırı Yazılar” ile “Rasime- Recai Şeyhoğlu Kütüphaneler Zinciri ve Aydınlanma Evleri” kitaplarını 10 Aralık’ta yapılan kokteyle okurlarına tanıttı.

Yazmayı aşk derecesinde sevdiğini belirten Yazar Recai Şeyhoğlu, Ajansbakırçay- Medya Ayvalık- Bolmedya ve Sultan Magazin’de çıkan 53 yazısının yer aldığı kitabına,  Avustralya’da yaşayan İzmir’in eski TÖB-DER Başkanlarından Muammer Toprakçı da bir önsöz yazmış. Kitabın kapak resmi,  ünlü yazar Mehmet Zaman  Saçlıoğlu’nun  kızı  Ekin Saçlıoğlu’na, editörlük şair ve yazar Mehmet Atilla’ya,  kapak tasarımı  grafiker İlhami Güler’e ait.

Her bildiğini öğretmek isteyen Şeyhoğlu, yazılarında, karşısındakiyle konuşuyor gibi içtenlikli bir üslup kullanıyor. Yazma aşkı, öğretmenlik formasyonu, kitaplarla iç içe olan yaşamı onu kütüphaneciliğe yönetip, yurtiçinde ve yurtdışında “Rasime- Recai Şeyhoğlu Kütüphaneler Zinciri ve Aydınlanma Evleri” olarak, 56 Kütüphane ile 11 Anı Evi açmasını sağlıyor. Bunları da yine detaylı, fotoğraflı anlatımlarıyla son çıkan “Rasime- Recai Şeyhoğlu Kütüphaneler Zinciri ve Aydınlanma Evleri” kitabında okurlarıyla buluşturuyor. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420