FATİH METİN BGC YÖNETİMİYLE BULUŞTU

Bolu’nun yetiştirdiği başarılı siyasetçilerden eski Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Bolu Gazeteciler Cemiyeti(BGC) Başkanı Mert Minisker ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Eski Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, geçtiğimiz ay yapılan kongrede Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı seçilen Mert Minisker ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Uzun yıllar Ankara’da farklı bakanlıklarda bakan yardımcılığı görevlerinde bulunan Bolu’nun yetiştirdiği önemli siyasetçilerden AK Partili Fatih Metin’in ziyaretinde BGC Başkanı Mert Minisker, BGC Başkan Yardımcıları Kemal Ersan, Hamza Canbaş, BGC Genel Sekreteri Umut Dura ile yönetim kurulu üyeleri Volkan Yılmaz ve İsmail Mesut Yılmaz’da hazır bulundu.

Fatih Metin, Minisker ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet ederek yeni dönemdeki çalışmalarında başarılar diledi. Metin, BGC’nin çalışmalarında her zaman desteğe hazır olduğunun altını çizdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420