İŞ DÜNYASININ ZİRVESİNE BGC’DEN ZİYARET

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı(BGC) Mert Minisker ve yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’i ziyaret ettiler.

Bolu Gazeteciler Cemiyeti’nin geçtiğimiz ay yapılan genel kurulunda Mert Minisker başkan seçildi. Yeni dönemde görevlerine başlayan Minisker, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte kentteki ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Minisker, başkan yardımcıları Hamza Canbaş, Kemal Ersan, genel sekreter Umut Dura ile yönetim kurulu üyeleri Volkan Yılmaz, İsmail Mesut Yılmaz ve Semih Baykal ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Üyesi ve Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş’i ziyaret ettiler.

Minisker ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yönetim kurulu üyeliğine de seçilen Türker’e yeni görevinde başarılar dilediler. Minisker, Ateş’in TOBB yönetim kurulu üyesi olarak seçilmesinin Bolu için bir kazanç olacağının altını çizdi.

BGC heyeti ile sohbet eden Ateş, Minisker ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427