İLBAN ve ATLAS’ın, BOFSAD Fotoğraf Sunumu

Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği üyelerine, İstanbul’dan gelen fotoğraf sanatçıları Hilmi ATLAS ve Salih Zeki İLBAN, çektikleri fotoğraflarla sunum yaptı.

Bolu Fotoğraf Sanatı Derneği (BOFSAD), dernek etkinlikleri kapsamında kendi üyelerinin fotoğraf sunumları hariç başka illerdeki fotoğraf sanatçılarını da davet ederek, her hafta bir sunum gerçekleştiriyor.

Nilüfer BOFSAD Sanat Kafe’deki BOFSAD Merkezi’nde bu hafta, 10 Kasım Perşembe saat 19.00’da, FOTOGEN ve İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) üyesi Salih Zeki İLBAN “Ava Giden Avlanır” temalı sunumunu, İFT (İstanbul Fotoğraf Topluluğu) kurucu üyesi ve İFSAK üyesi Hilmi ATLAS ise “İstanbul Sokakları” temalı sunumunu gerçekleştirdi.

Fotoğraf sunumları ardından BOFSAD Başkanı Hamza CANBAŞ, dernek etkinliklerine katkılarından dolayı fotoğraf sanatçıları Hilmi ATLAS ve Salih Zeki İLBAN’a teşekkür belgelerini takdim etti.

Hilmi ATLAS; (1961) Mesleği gereği dünyanın birçok ülkesini gezdi. 2008 yılında İFT kurucu üyesi, 2010 yılında İFSAK üyesi oldu. Çeşitli projelerde, karma sergi ve gösterilerde yer alan, çeşitli dergi ve kitaplarda fotoğrafları yayınlanmış olan ATLAS, genel olarak doğrudan belgesel nitelikli fotoğraflar çekmektedir.

Salih Zeki İLBAN; (1946) FOTOGEN ve İFSAK üyesidir. Öğrencilik yıllarından beri fotoğraf çeken İLBAN’ın yurt içinde ve yurt dışında sergilerde, görsel ve yazılı basında fotoğrafları yayınlandı. Kişisel ve karma birçok gösteri ve sergilerde yer aldı. Proje danışmanlığı yapmakta ve öğrencileriyle birlikte fotoğraf üretmeye devam etmektedir. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420