Zaferimizin 100’üncü Yılı Kutlu Olsun

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yıldönümü dolayısıyla Bolu Belediyesi’nin resmi internet sitesinden kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Özcan mesajında;

“Aziz milletimiz için dönüm noktası olan, kahramanlıkla ve fedakârlıkla kazanılan Büyük Taarruz Zaferimizin 100’üncü yıldönümünü coşkuyla ve gururla kutluyoruz.

Büyük Türk Milleti bundan tam 100 yıl önce, orduları dağıtılmış ve dört bir yanı işgal edilmiş vatanını kurtarmak için Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde bir mucizeyi gerçekleştirmiştir.

İşte bu zafer; esarete, teslimiyete karşı Türk Milletinin topyekûn haykırışı, özgürlük ve bağımsızlık yolundaki inancının, iradesinin ve kararlılığın da en büyük göstergesidir.

Bugün bizler de 100 yıl önceki inançla, ülkemizi içinde bulunduğu kötü durumdan çıkarmak ve aydınlık yarınlara taşımak için gücümüzle mücadele ediyoruz. Ve bu mücadelemiz son nefesimize dek sürecek.

Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 100’ncü yıl dönümünü gururla kutluyor; Cumhuriyetimizin kurucusu ve Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm silah arkadaşlarını saygıyla ve rahmetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420