Atatürk’ün Bolu’ya Gelişinin 88’inci Yıldönümünde Ekin Uzunlar Sahne Aldı

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya gelişinin 88’inci yıldönümü etkinlikleri kapsamında ünlü şarkıcı Ekin uzunlar, Bolu’da sahne aldı.

Bolu Belediyesi tarafından düzenlenen açık hava konserinde on binlerce kişi, şarkıcının sevilen parçalarına eşlik edip, eğlendi.

Bolu Belediyesi, “17 Temmuz Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya Gelişi”nin 88’inci yılı şerefine açık hava konseri düzenledi. Bolulular, Atatürk’ün Bolu’ya ayak basışı şerefine düzenlenen konser etkinliğinde Karadeniz’in sevilen sanatçısı Ekin Uzunlar’ın söylediği şarkılarla gece boyu eğlendi.

Konuşmasını yapmak üzere sahneye çıkan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, “Değerli Bolulular, sevgili gençler sizleri burada görmekten mutluluk duyuyorum. Bugün kurucu liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, Bolu’ya gelişinin 88’inci yıldönümü. Ekin kardeşim biz, işgal görmemiş ender şehirlerden bir tanesiyiz. Bizim, kurtuluş günümüz yok. Ama biz Mustafa Kemal Atatürk’ün, Bolu’ya teşriflerini her yıl bayram gibi festivalle kutluyoruz. Bu kez de Karadenizli sanatçı getirelim. Bolu’da çok Karadenizli kardeşimiz var. Sağ olsun Ekin kardeşimde yani Kuzey’in kralı da bizi kırmadı geldi. Herkese iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Gecenin sonunda Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve eşi Meral Acar Özcan, sevilen sanatçıya Atatürk tablosu ve çiçek hediye etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420