Mengen’de “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” Yarışma Ödülleri Verildi

Mengen’de “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” için yapılan yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

“15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” dolayısıyla Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz” temalı resim, şiir, kompozisyon yarışmaları düzenlendi. Yarışmalara katılan öğrencilere “15 Temmuz Günü” hediyeleri takdim edildi.

Öğrencilere hediyeleri İlçe Kaymakamı Ekrem Erdem Ergün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci ve İlçe Jandarma Komutanı Talha Sağlam tarafından verildi.

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci yaptığı açıklamasında; “Resim yarışmasında 1.olan öğrencimiz Atatürk Ortaokulu’ndan Elif Nur Kaçmaz. 2.olan öğrencimiz Mengen Ortaokulu’ndan İrem Erdem, 3.olan öğrencimiz Gökçesu Ortaokulu’ndan Sümeyye Şentürk. Şiir Yarışmasında 1.olan öğrencimiz Gökçesu Ortaokulu’ndan Fatma Öztürk, 2.olan öğrencimiz Mengen Ortaokulu’ndan Elif Sude Aydemir, 3.olan öğrencimiz Mengen Ortaokulu’ndan Faduva Şıhhsın. Kompozisyon yarışmasında 1.olan öğrencimiz Mengen Aşçılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden Ayşe Naz Keskin, 2.olan öğrencimiz Mengen Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Zühre Aydın, 3.olan öğrencimiz Gentaş Ahmet Kahraman Çok Programlı Anadolu Lisesi’nden Safiye Gamze Tatar olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca 15 Temmuz programını sunan Gentaş Ahmet Kahraman Çok Programlı Anadolu Lisesi idarecilerine teşekkür ediyorum. 15 Temmuz Demokrasi, Milli Birlik ve Dayanışma Günü kutlu olsun. Allah bu millete bir daha böyle günler yaşatmasın. Hainlere fırsat vermesin.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420