Bolu Sağlıkta Kalitesini Bir Kez Daha Tescilledi.

Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm sağlık tesisleri, Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafından yapılan denetlendi. Yapılan denetlemeler sonucunda Sağlık Tesislerine tam puan verildi.

Geçtiğimiz günlerde Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı tüm sağlık tesisleri, Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafından yapılan denetim sonucunda 95 ve üzeri kalite puanı alarak hizmetteki kalitesini bir kez daha kanıtladı.

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi 100 tam puan alarak Bolu’ya bu gururu da yaşattı.

Sağlık İl Müdürü Muhammet Emin Demirkol, Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında; “Sağlık Bakanlığınca yapılan kalite değerlendirmelerinde yüksek puanlar alarak kalitesini bir kez daha gösteren sağlık tesislerimizin yöneticilerine ve çalışanlarına tüm sağlık teşkilatı adına teşekkür eder, başarılarının ve yüksek standartlardaki hizmetlerinin devamını dilerim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420