Turizm Otelcilikte “9 Mayıs Avrupa Günü” Kutlandı

İzzet Baysal Abant M.T. A. L. (Turizm Otelcilik) eTwinning projesi kapsamında “9 Mayıs Avrupa Günü” kutlaması ve proje tanıtımları yapıldı.

İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eTwinning Kulübü öğretmenleri İlksen Oben Eruçar ve Şükriye Aksoy Bahşi tarafından düzenlenen etkinlikte “9 Mayıs Avrupa Günü” kutlanırken aynı zamanda okulda gerçekleştirilen iki eTwinning projesi de tanıtıldı.

Mesleki eğitimde digitalleşme kapsamında okulda yürütülmekte olan Erasmus+ Mesleki Eğitimde Stratejik Ortaklıklar ADE ( 2020-1-TR01-KA226-VET-098418) projesinin etkinliği olarak hazırlanan Digital web sakinleri (Digital Web-dwellers) ve yine dil eğitiminde digital teknolojilerin kullanımına odaklanan Mektup Arkadaşı (Pen Friends) projelerinin tanıtımında İzzet Baysal Abant M.T. A. L. Müdürü Ayhan Vural web 2.0 teknolojilerinin eğitim ve iş hayatında öneminden bahsederek, öğrencilerin bu tür projeler ve eğitimlerle geleceğe hazırlanacağını, dijitalleşen dünyada 21. yüzyıl becerilerinin önemli olduğunu ifade etti.

Etkinlik sonunda katılımcı öğrencilere sertifikaları Müdür Ayhan Vural tarafından takdim edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420