Bolu’dan Türkiye’nin En Büyük ANFAŞ Fuarına Gittiler

Türkiye’nin en büyük konaklama, ağırlama, yiyecek ve içecek endüstri ihtisas fuarları olan, Antalya ANFAŞ Fuar ve Kongre Merkezi Uluslararası Fuarı’na Bolu’dan da katılım oldu.

Türkiye’nin en büyük HORECA Fuarı, 32. ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT – Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ve 28. ANFAŞ FOOD PRODUCT – Uluslararası Gıda ve İçecek İhtisas Fuarı, eş zamanlı olarak 18-21 Ocak 2022 tarihleri arasında Antalya’da ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyarete açıldı.

ANFAŞ Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. organizatörlüğünde 20.000 m² alanda 200 firma, 1.500 markanın katılımıyla gerçekleşen, konaklama, ağırlama, yiyecek ve içecek endüstrisi ihtisas fuarına Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, Mengen Gökçesu Belediye Başkanı Vahit Aydın, Bolu Gastronomi Üyesi ve Mezopotamya Anadolu Gastronomi Kadın Kolları Başkanı Chef Safiye Metin Jüri üyesi olarak katıldı..

81 il ve yurtdışından aşçı, aşçı adayları ve turizmcilerin katıldığı fuarda, Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkanı Zeki Açıkgöz ve AGEP işbirliğiyle fuarda çeşitli kategorilerde yemek yarışmaları yapıldı. Yapılan yemek yarışmasında Liseliler Gastronomi, Yöresel Milli Takım, Patronlar Yarışıyor, Özel Öğrenciler yarışmalarında jüri üyeliği yapan Eğitmen Chef Safiye Metin; “Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinden zorlu kış şartları içerisinde bu sorumluluğu yerine getirmek için gelen şeflere ve bu etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederim.”dedi.. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427