BOLU VALİSİ AHMET ÜMİT’İN “YENİ YIL” MESAJI

Bolu Valisi Ahmet Ümit, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Bolulu Hemşehrilerim;

Dünyada ve ülkemizde yaşanan önemli olaylar neticesinde kimi zaman sevindiğimiz kimi zaman ise hüzünlendiğimiz bir yılı daha geride bırakarak yeni bir yıla girmenin heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

2021 yılında İlimizde yaşayan vatandaşlarımızın huzur ve refah seviyelerini artırmak için özverili çalışmalarımızı sürdürdük, 2022 yılında da aynı azim ve kararlılıkla hizmetlerimizi sürdüreceğiz.

Bolumuzu çok daha iyi yerlere getirmek için hepimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Gerek kamu gerek özel sektör çalışanları gerekse vatandaşlar olarak birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bolu Valiliği olarak yılbaşı münasebetiyle; sağlık, güvenlik ve ulaşım başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlarımızla koordineli olarak her türlü tedbirimizi aldık ve gerekli planlamalarımızı yaptık.

Bu yılbaşında da mesai mefhumu gözetmeksizin görevi başında bulunacak olan sağlık personelimiz ve güvenlik güçlerimiz başta olmak üzere kamu ve özel sektör çalışanlarımıza kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

2022 yılının hepimiz için umutların gerçeğe dönüştüğü, yeni ve güzel başlangıçların olduğu, salgın hastalıkların ve şiddetin her türlüsünün son bulduğu, savaşların yaşanmadığı, dünyada hoşgörü ve anlayışın hâkim olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerimle; vatan savunmasında canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmetle yâd ediyor, hayatta olan gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Muhterem şehit ve gazi yakınlarımız başta olmak üzere tüm Bolulu Hemşehrilerimin miladi yeni yılını en kalbi duygularımla kutluyor, sağlık ve afiyetler diliyorum.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420