Yoğun İstek Alan“Bir Picasso Lütfen” Bir Kez Daha Sahnelendi

Yoğun istek alan Onur Yamak’ın yönettiği, Jeffrey Hatcher’in yazdığı, Bolu Bölge Tiyatrosu’nun “Bir Picasso Lütfen” adlı tiyatro oyunu bir kez daha sahnelendi.

“Bir Picasso Lütfen” adlı oyunu yöneten ve partneri Bahar Gençay ile birlikte oynayan Onur Yamak, Necip Fazıl Kültür Merkezi’nde 28 Aralık 2021 Salı saat: 19.30’da sahne aldılar.

Yine tıklım tıklım dolu salonda oynayan Onur Yamak, Bahar Gençay, adeta o zaman diliminde ve oynadıkları karakterlerle tamamen bütünleşmiş durumda olup, bunu izleyenlere muhteşem bir performansla aktarıyor, sanatseverleri de o zaman dilimine sürüklüyorlar.

Oyun sonrası Picasso hakkında bilgiler veren, notlar paylaşan Yönetmen ve Oyuncu Onur Yamak konuşmasında, “Bir Picasso Lütfen” oyununu Bolu’da 21. kez oynadıkları oyun olduğunu, ayrıca Bolu dışında da bu oyunu defalarca oynadıklarını ve her defasında yoğun izleyici olduğunu söyledi.

Yönetmen ve Oyuncu Yamak konuşmasının devamında; “Yakında ‘Gergedanlar’ adlı yeni bir oyunumuzla sizlerin karşısına çıkacağız. Şubat ortalarında, Şubat 15 gibi sahnelenecek. Ayrıca ‘Bit Yeniği’ adlı bir oyunumuz daha olacak. Komedi oyunumuz olacak. Bir diğeri de klasik komedi vodvil olarak oynanacak.”diye ifade ederek, teşekkürlerini sundu. Haber: Fatma Marmara

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427