Celepci, Öğrencileri Ziyaret Etti

Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih CELEPCİ, Mengen Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonunda Yatılı olarak kalan öğrencileri ziyaret etti.

Mengen Aşcılar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonlarında toplam 342 öğrenci olup, bu öğrenciler pansiyonlarda ücretsiz olarak kalmakta oldukları belirtildi.

Öğrencilerle birlikte yemek yiyen Mengen İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci, öğrencilerden pansiyonla ilgili duygu ve düşüncelerini sordu. Öğrencilerin pansiyonlarda kalmaktan memnun olduklarını, yemeklerin çok güzel olduğunu, kaloriferin ısının yeterli olduğunu, 24 saat sıcak su temin edildiğini belirtiler ve böyle bir yurdu Mengene yapanlara teşekkür ederiz dediler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Celepci; “Okul müdürü, müdür yardımcısı, belletici öğretmen ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Mutlu çocuklarla, umutlu yarınlara.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427