TİNGADER Başkan Yardımcısı Müslüm Aktürk’ün Acı Günü

Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı Müslüm Aktürk’ün babası Halil İbrahim Aktürk hayata veda etti.

TİNGADER (Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği) Genel Başkanı Mehmet Ali Çelik, TİNGADER Başkan yardımcısı Müslüm Aktürk’ün babası Merhum Halil İbrahim Aktürk’ün vefatıyla ilgili bilgi paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Son zamanlarda çoklu organ yetersizliği ile Şanlıurfa’da hastanede entübe halinde yatan ve bir türlü sağlığına kavuşamayan TİNGADER Gn. Bşk. Yrd. Değerli kardeşim(iz) Müslüm AKTÜRK’ün babası muhterem amcamız İbrahim Halil AKTÜRK  bugün  rahmet-i rahmana kavuşmuştur.

Cenazesi Cuma günü Şanlıurfa’da kaldırılacak olan baba AKTÜRK için başta Müslüm AKTÜRK ailesi, yakın eş-dost ve akrabalarıyla tüm TİNGADER ailesine baş sağlığı diliyorum(z). Ruhu şad, mekanı Cennet olsun…”

Bizde, TİNGADER Başkan yardımcısı Müslüm Aktürk ve acılı ailesine sabırlar, Merhum Halil İbrahim Aktürk’ün mekanının da cennet olmasını diliyoruz. Haber: Fatma Marmara

Kaynak: haberakdeniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427