BOLU’DA GERÇEKLEŞECEK 2021 TÜRKİYE BAJA KUPASI YARIŞI BAŞLADI

Bolu’da Gerçekleşecek 2021 Türkiye Baja Kupası Yarışı Bolu Vali Vekili İlhan Turgut’un katılımıyla başladı.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonunca (TOSFED) düzenlenen 2021 Baja Kupası üçüncü yarışı Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (BOLOFF) organizasyonunda valilik binası önünde gerçekleşen seremoni gösterisiyle başladı. Bolu’da gerçekleşecek olan yarışların açılış seremonisi Bolu Vali Vekili İlhan Turgut, Bolu Gençlik ve Spor İl Müdürü Şerafettin Çilkara, Kurum Amirleri, Federasyon yetkilileri, BOLOFF Başkanı Burhan Turan ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Bolu Vali Vekili İlhan Turgut ‘’ Bolu’nun tanıtımına, otomobil ve motor sporlarının özendirilmesine önemli derecede katkı sağlayacak bu organizasyonda emeği geçen federasyon ve kulüp yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Katılan tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum.’’ Dedi.

 YARIŞLAR BOLU’DA 3 GÜN BOYUNCA SÜRECEK

Toplam 4 etaptan oluşan Türkiye Baja Kupası’nın üçüncü ayağı yarışları 3-5 Aralık tarihleri arasında ilimizde 17 araç ve 36 sporcunun katılımıyla gerçekleşecek olup yarışlarda toplamda 300 km’lik zorlu yollar aşılarak kazananların belli olmasının ardından ödül töreniyle sona erecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373