BAŞKAN ÖZCAN’A MİNİK ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Sakarya Ortaokulu’nda İstiklal Marşı Törenine katıldı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ara tatil öncesi düzenlenen törende öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

2021-2022 yılı Eğitim Öğretim Döneminin ilk ara tatili bugün başladı. Bir hafta sürecek tatil öncesi Sakarya Ortaokulu’nda İstiklal Marşı Töreni düzenlendi. Okul bahçesinde gerçekleşen törene Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da katılarak, öğrenci ve öğretmenlerle birlikte Saygı Duruşunda bulunup, İstiklal Marşı’nı okudu.

Ardından öğrenci ve öğretmenleri selamlayan Özcan, her hafta farklı bir okula gittiğinden bahsederek, “Bugün de sizin okula geleyim istedim. İnşallah okul binanınız da tamamlanacak ve daha iyi şartlarda eğitim göreceksiniz. Bugün ara tatile giriyorsunuz. Ben hepinize iyi tatiller diliyorum.” dedi.

Özcan’ın konuşmasının ardından öğrenciler Başkan Özcan’ın etrafını sardı. Başkan Özcan’a yoğun ilgi gösteren öğrenciler, Başkan Özcan’a sarılmak için birbirileriyle yarıştı. Özcan da adeta çevresinde sevgi yumağı oluşturan öğrencilerle tokalaşarak, bol bol selfie çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420