Bolu Belediyesi Masal Park Sosyal Tesisi Açıldı

Bolu halkına ucuz ve kaliteli hizmet sunacak olan Masal Park içindeki Bolu Belediyesi Sosyal Tesisi hizmete girdi.

Bolu Bel. A.Ş’ye geçen, bakım onarım çalışmaları tamamlanan Kılıçarslan Mahallesi’ndeki Masal Parkı “Bolu Belediyesi Sosyal Tesisi” olarak Bolu halkına hizmet vermeye başladı.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan da kafeye gelerek, misafirler ile sohbet etti. Tüm masaları tek tek dolaşan Özcan, ardından kısa bir konuşma yaptı.

“Bolumuza hayırlı uğurlu olsun”

Bolu’nun Türkiye’de sosyal tesisi olmayan ender şehirlerden biri olduğunu söyleyen Özcan, “Bugün Bolu’da bir ilke şahit oluyoruz. Bolu Türkiye’de sosyal tesisinin olmadığı ender şehirlerden bir tanesiydi. Burayı şirketimiz müstecirden devraldı. Hızlı bir şekilde bakım yaptı. Seçimden önce de söz vermiştik: İnsanların 1 liraya çay içebileceği, bazı ürünlerimizi dışarıya göre çok daha ucuza tüketebileceği, çocuklarımız burada keyifle vakit geçirirken büyüklerinin de rahatça oturabileceği ilk sosyal tesisimizi açmış bulunuyoruz. Bolumuza hayırlı uğurlu olsun. Bu resmi açılış değil.” diye konuştu.

“Belediyemizin bundan sonra da sosyal tesisleri olacak”

Konuşmasında yeni sosyal tesis müjdeleri de veren Belediye Başkanı Özcan, “Bizim hedeflerimiz de şu var: tek sosyal tesisle bırakmak istemiyoruz Bolu’yu. Belediyemizin bundan sonra da sosyal tesisleri olacak. Tıpkı diğer belediyelerde olduğu gibi” ifadelerini kullandı.

Başkan Özcan, daha sonra misafirler arasındaki küçük bir kız ile dans etti ve ardından Bolu Belediyesi Sosyal Tesisinden ayrıldı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427