Atakent Konutları’nın Yapım İhalesi Gerçekleşti

Bolu Belediyesi ATAKENT Konutları’nın yapım ihalesi gerçekleşti. Bolu Bel A.Ş tarafından yapılan ihaleye 4 istekli firma katıldı.

Dar gelirli vatandaşları uygun koşullarda ev sahibi yapmak amacıyla Bolu Belediyesi tarafından Dağkent bölgesinde 26 dönüm arazi üzerine inşa edilecek olan, 6 blok ve 404 daireli ATAKENT Konutları Projesi’nin yapım ihalesi bugün Bolu Belediyesi’nin şirketi olan Bolu Bel A.Ş tarafından yapıldı.

4734 Sayılı yasaya uygun olarak şirket binasında gerçekleşen ihaleye 4 istekli firma katıldı. İhale Komisyon Başkanı, isteklilerin dosyalarını kontrol edip, teklifleri okuduktan sonra, İhale Komisyonu’nca gerekli değerlendirmeler yapılmak üzere ihaleyi sonlandırdı.

İhaleyi ayrıca Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ile Belediye Başkan Yardımcısı Asuman Şentürk Tekin ve bazı CHP ve AK Partili Meclis Üyeleri de izleyici olarak takip ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420