SULTAN MAGAZİN GERİ GELDİ

Sultan magazin yeni yüzü ve yeni yayın dönemiyle geri geldi. 

Sultan magazin media; haber, kültür sanat, turizm, eğitim, sağlık, spor, gastronomi dalındaki haberleri ve yazarlarıyla yeniden yeni yüzü ve Türkiye’den yayını ile okurlarla buluşuyor.

2013 yılında Sayın Nevin BAKIR ve Sayın Şenol BAKIR tarafından yayın hayatına başlayan Sultan Magazin Medya, 2021 yılı Eylül ayında Fatma MARMARA ve Mesut IŞIKAY’a devredilmiştir. Kültür, Sanat, Turizm, Eğitim, Sağlık, Gastronomi, Spor dalında güncel haberleri ve köşe yazarlarıyla dünyaya gündemi servis edecek olan Sultan Magazin Media, ilkeli yayıncılığıyla siz okurlarımızla buluşmaya devam edecektir.

Sultan Magazin Media’nın ilk yayın hayatına başlatan kurucularından Sayın Nevin Bakır, Sultan Magazin Media ile ilgili paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bazen hayal kurduğun düşünülür ama yapılmak istenenler hayal değildir…Bir AŞKTIR ,SEVDADIR…
Adı VATAN AŞKI ,MİLLET AŞKI ve MEMLEKET SEVDASI dır.
2013 yılında SULTAN MAGAZİN olarak çıktığımız bu yolda ” AMERİKA`LI TÜRKLERİN SESİ ” olacağız dedik ve tüm zorluklara, uygulanan manevi baskılara ve engellere rağmen gece -gündüz , kar-kış demedik bu yolda ayrım yapmadan belirlediğimiz çizgide dik durarak , her türlü engele gögüs gererek sizlerin duaları ve manevi destekleri sayesinde birlikte kocaman bir aile olduk.
Üzüldüm ,moralim oldunuz,
Hasta oldum, duacım oldunuz .
Her zaman benim ile bizim ile beraber oldunuz.
Sultan Magazin dergimiz yeni sahipleri ile sizin sesiniz olmaya devam edecek.
2013 yılının Mayıs ayında Türk Amerikan toplumunun arasında hızlı iletişim sağlayabilmek amacıyla ilk yayın hayatına baslayan dergimiz artık Bolu`da lokal olarak yayın hayatına devam edecek.
Başladığımız günden şimdiye kadar iyi ve kötü günde her daim yanımda olan can dostum gazeteci yazar arkadaşım Fatma arkadaşımıza bu bayrağı devrediyor olmak beni ziyadesiyle mutlu etti. Yayın hayatımız boyunca Bolu sevdalısı olarak özellikle Bolu haberlerine yer vererek dünyanın dört bir köşesinde yaşayan gurbetçi hemsehrilerimize ulaşmaya çalıstık.
Uzak diyarlarda olsakta kalbimiz her daim ülkemizde ve sevdiklerimizde…
Bundan böyle SULTAN DERGİSİNE yeni nefes olacak arkadaşlarımız Fatma Marmara ve Mesut Işıkay`a başarılar diliyorum. Yolunuz her daim açık olsun.
Başladığı günden itibaren bizlerden desteklerini esirgemeyen editör arkadaşlarımıza ve siz değerli takipçilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Bundan böyle Sultan Magazin dergisinin tüm yayın hakları Fatma Marmara ve Mesut Isıkay arkadaşımıza aittir.”
Bizde Fatma Marmara ve Mesut Işıkay olarak, Sultan Magazin Media’yı bizlere kazandıran Sayın Nevin BAKIR ve Sayın Şenol BAKIR’a teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427