Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi Hastanesi Hobi Bahçesi Ürün Verdi

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanları ve hastalarının beraberce oluşturmuş oldukları hobi bahçesi ürün vermeye başladı.

Uzun bir süreç ile fizik tedavi alan ve boş zamanlarında çeşitli meyve ve sebzelerin yetiştiği bahçedeki ürünlerle ilgilenen hastalar ve  çalışanlar,  hem keyifli dakikalar geçiriyor hem de hastalıklarının oluşturduğu stresten uzaklaşıyor. Bahçede yetişen ürünleri toplayan ve tadan hastalar beraberce bir faaliyette bulunmanın kendilerini sosyalleştirdiğini de belirtiyorlar.

Bolu İzzet Baysal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Hamdi AFŞİN, “Hastanemizde yapılan hobi bahçesi çalışması ile hem hastalarımız hem çalışanlarımız bir şekilde stresten uzaklaşıp üretmenin keyfini yaşıyorlar. Fizik Tedavi alan hastalarımız uzun bir süre hastanede yatmakta. Bu süreçte sağlık çalışanları ile aile gibi oluyorlar ve hobi bahçesi çalışmasıyla birlikte ürün yetiştirmekle mutlu oluyorlar.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/sultanma/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420